Bramy segmentowe – oszczędność miejsca i doskonałe parametry


Bramy segmentowe sprawdzą się szczególnie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na podjeździe. Taki sposób otwierania pozwala na maksymalne oszczędzenie przestrzeni– segmenty bramy wsuwają się do środka, umożliwiając podjechanie samochodem bezpośrednio pod garaż. Jeśli zatem na Twoim podjeździe jest ciasno, brama segmentowa będzie idealnym rozwiązaniem.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi garażowych, które sprowadzamy od wiodących producentów. Przed zakupem możesz zapoznać się ze szczegółową specyfikacją każdego wyboru, z uwzględnieniem zastosowanym materiałów oraz współczynnika przenikania ciepła. Jeśli nie wiesz, która brama najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego garażu, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Zaproponują Ci optymalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę potrzeby, możliwości konstrukcyjne oraz upodobania stylistyczne.

Oprócz wysokiej klasy bram segmentowych, proponujemy także szeroki wybór modeli uchylnych. Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Zastosowano w nich prostą konstrukcję oraz sprawdzone rozwiązania mechaniczne, które gwarantują niezawodne działanie w każdej sytuacji.