Okna


okna

Okna są szczególnym elementem architektonicznym – łączą ze światem, a równocześnie przed nim chronią, dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Indywidualne upodobania, gust, styl i architektura domu, klimat i warunki techniczne to czynniki, które decydują o tym, jakie okna warto wybrać. Aby spełnić różnorodne wymagania naszych klientów, oferujemy nie tylko okna aluminiowe i PCV o doskonałych walorach wizualnych w postaci atrakcyjnego wzornictwa. Znajdziesz tu także ukryte wewnątrz profili rozwiązania techniczne pozwalające zwiększyć trwałość, sztywność i izolację akustyczną okien, a zarazem zmniejszyć koszty ogrzewania.

Jeśli szukasz wysokiej klasy okien aluminiowych, z PCV lub drewna, przejrzyj naszą ofertę. Przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z wiodącymi firmami wytwarzającymi stolarkę otworową.

Znajdziesz tutaj nie tylko bogaty asortyment okien, ale także wybór drzwi wewnętrznych, parapetów i bram do garażu.

Okna Vetrex i inne wysokiej klasy produkty

Vetrex PCV

vetrexpcv

Okna Vetrex są produkowane z użyciem zaawansowanych technologii, które pozwalają uzyskać doskonałe parametry izolacyjne. Ich unikalna konstrukcja została opracowana we współpracy ze specjalistami w branży stolarki otworowej, takimi jak Veka i Roto. W naszej ofercie znajdziesz okna Vetrex w wielu różnych wariantach – możesz dobrać rozmiar, kolor, sposób otwierania i wiele, innych cech. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym, wysokiej jakości produkcie, to z pewnością będzie dobry wybór.

AdamS PCV

adamspcv

Linia produktów PASSIV-LINE, którą stworzyła firma AdamS, jest przeznaczona do domów energooszczędnych i pasywnych. Kupując okna tego typu, możesz mieć więc pewność, że wybierasz rozwiązanie najbardziej energooszczędne z dostępnych na rynku.

Okna tego typu będą doskonałym wyborem dla osób, dla których kluczową rolę odgrywa termoizolacyjność. To dobre rozwiązanie do domów energooszczędnych, ale sprawdzi się wszędzie – szczególnie, jeśli chcesz minimalizować wydatki związane z ogrzewaniem.

Alumic

aluss

Firma Alumic, której produktów jesteśmy dystrybutorem, zajmuje się produkcją różnego typu stolarki aluminiowej. Dostarcza nie tylko wysokiej klasy okna, ale także inne elementy, takie jak ściany działowe czy witryny.

Aluminium jest materiałem, który bardzo dobrze sprawdza się w tworzeniu takich elementów. Cechuje się doskonałą izolacja termiczną i akustyczną, a także podatnością na kształtowanie, co pozwala uzyskać dowolnego typu produkty o wielu zastosowaniach. W oknach aluminiowych można stosować różnego typu wypełnienia, które poprawiają ich parametry.