Okna


Okna są szczególnym elementem architektonicznym, łączą ze światem, a równocześnie przed nim chronią, dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Indywidualne życzenia, osobisty gust, styl i architektura domu, klimat i warunki techniczne to czynniki, które określają rodzaj i sposób wykonania okien. Aby spełnić te wymagania, oferujemy nie tylko walory wizualne w postaci
atrakcyjnego wzornictwa, ale i znakomite, ukryte wewnątrz profili rozwiązania techniczne pozwalające zwiększyć trwałość, sztywność i izolację akustyczną okien a zarazem zmniejszyć koszty ogrzewania.

Vetrex PCV

Nasze okna produkujemy w oparciu o możliwie najbardziej zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, dzięki czemu mamy pewność, że możemy oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z uznanymi dostawcami technologii okiennych, takimi jak: Veka i Roto. Nasze wysokie kompetencje potwierdzają certyfikaty przyznane przez niezależne instytuty kontrolno-badawcze z kraju i z zagranicy.
Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych produktów wykonanych z PVC i aluminium. Nasze okna mogą przybrać dowolny kolor, rozmiar i kształt. Jesteśmy otwarci na pomysły Klientów, dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe wizje architektów i inwestorów.

AdamS PCV

Linia produktów PASSIV-LINE to linia okien stworzona specjalnie przez Firmę AdamS do domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonała efektywność energetyczna i perfekcyjna konstrukcja okien PASSIV-LINE pozwala firmie Adams być liderem jakości i innowacji w branży stolarki budowlanej.

Dzięki swym nowoczesnym właściwościom okna PASSIV-LINE są promowane oraz rekomendowane przez specjalistów oraz wykorzystywane w projektowaniu przez architektów.

W typowym domu ok 25-30% energii może uciekać właśnie przez okna. Jest to na tyle duża strata energii, że warto się zastanowić czy chcesz w dzisiejszych czasach, gdzie ceny gazu, węgla, oleju opałowego itd. drastycznie rosną, wydawać coraz większe kwoty na ogrzewanie budynku. Okna energooszczędne PASSIV-LINE są rozwiązaniem Twojego problemu, gdyż pozwolą znacznie zaoszczędzić energię cieplną.

Aluss Aluminium

Nasza firma oferuje różnorodną stolarkę aluminiową – drzwi, okna, fasady i ściany osłonowe, ogrody zimowe oraz inne konstrukcje aluminiowe – ściany działowe, systemy przeciwpożarowe, zadaszenia, wiatrołapy, witryny i boksy . Stolarka aluminiowa Aluss zapewnia pełną gamę zalet aluminium jako materiału konstrukcyjnego – wyjątkową estetykę, wysoką izolację termiczną i akustyczną oraz możliwość stosowania różnorodnych wypełnień. Jakość wykorzystywanych przez nas profili aluminiowych gwarantuje Blyweert . Gwarantujemy wysoką wytrzymałość i trwałość elementów stolarki aluminiowej, nawet w przypadku wyjątkowo intensywnego użytkowania.