Bramy garażowe – wygoda i bezpieczeństwo


Szukasz bramy garażowej, która spełni Twoje wymagania? Dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór bram o różnych typach konstrukcji i mechanizmach otwierania i zamykania. Nie jesteś pewny, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Skorzystaj z pomocy fachowców. Doradzimy Ci, jaką bramę garażową wybrać, by cieszyć się maksymalnym komfortem użytkowania. Poznaj najpopularniejsze typy produktów dostępne w naszym asortymencie.

Jesteśmy wieloletnim partnerem biznesowym producenta bram Wiśniowski. Oferujemy montaż zarówno standardowych bram garażowych, jak i niestandardowych – na wymiar.

Drzwi garażowe – jak wybrać najlepsze?

Nie wiesz, na jaką bramę garażową się zdecydować? Dobrą wiadomością jest to, że do wyboru masz wiele bardzo funkcjonalnych opcji. Możesz zatem dobrać skrzydło idealnie do Twoich potrzeb, a także przede wszystkim do warunków panujących w Twoim garażu i na podjeździe. Sporą popularnością cieszą się między innymi bramy segmentowe, które doskonale sprawdzą się tam, gdzie jest niewiele miejsca. Możesz jednak postawić na tradycyjną bramę garażową w wersji rozwiernej lub wybrać drzwi roletowe – możliwości jest bardzo dużo.

Wystarczy tylko, że określisz, ile miejsca możesz przeznaczyć na montaż bramy, a także na to, by mogła się swobodnie otwierać i zamykać. Liczy się także Twoja wygoda. Tutaj do dyspozycji masz szereg rozwiązać technologicznych ułatwiających sterowanie bramą garażową. Każde ze skrzydeł dostępnych w naszej ofercie zostało także wyposażone w zabezpieczenia, które przede wszystkim chronią użytkowników i ich pojazdy, na przykład przed przytrzaśnięciem przez opuszczające się skrzydło drzwi garażowych. Kwestia bezpieczeństwa to także zabezpieczenia antywłamaniowe.
Poniżej znajdziesz szczegółowy opis poszczególnych typów bram garażowych. Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
wisniowski_logo

 

Brama segmentowa PRIME

 

 

 

PRIME to bramy segmentowe nowej generacji. Łączą w sobie nowoczesną technologię, wysoką jakość, bezpieczeństwo i ciekawy design. Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań, to takie rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

 

Brama segmentowa UniTherm

uniterm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie czynników atmosferycznych. Decydując się na ten model masz gwarancję nie tylko doskonałej izolacyjności oraz długiej eksploatacji, ale również możesz cieszyć się nienagannym wyglądem bramy przez wiele lat.

 

 

Brama segmentowa UniPro

unipro

Bramy segmentowe UniPro charakteryzują się współczynnikiem przenikania ciepła U = 1,07 [W/m2xK]. To sprawia, że jest to optymalne rozwiązanie do garażu, jeśli zależy Ci na doskonałych parametrach izolacyjnych. Tak korzystną wartość współczynnika uzyskano dzięki specjalnie zaprojektowanym panelom wypełnionym pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym. Bramy segmentowe tego typu chronią przed stratami ciepła, oszczędzając koszty ogrzewania.

Współczynnik przenikania ciepła: U=1,07 W/m2 x K
Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

 

Brama roletowa

roletowa

Bramy roletowe pozwalają zaoszczędzić miejsce, dlatego sprawdzą się tam, gdzie przed wjazdem do garażu jest niewielka przestrzeń. Są wyposażone są w standardzie w napęd, który pozwala na szybkie i ciche rolowanie się elementów bramy w skrzynce pod sufitem. To doskonałe rozwiązanie do niewielkich garaży, lecz nie tylko.

 

 

Brama typu rozwiernego

brama rozwierna

Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczna opcja. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań, które zapewniają wieloletnią eksploatację bez obawy o usterki.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

 

 

 

Brama uchylna

brama uchylna

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.