Żaluzje Wyszków


W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne typy żaluzji, które możesz dopasować do swoich wnętrz pod względem kolorystyki i stylu. Chętnie pomożemy i doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju żaluzji. Proponujemy kompleksową obsługę obejmującą również montaż żaluzji na terenie Wyszkowa i całego województwa mazowieckiego.

Żaluzje poziome – aluminiowe lub drewniane

Oferujemy żaluzje wykonane z aluminium, ale także z drewna. Niewątpliwą zaletą żaluzji aluminiowych jest ich bogata kolorystyka oraz wzornictwo. Dzięki temu bez problemu wybierzesz żaluzje, które będą współgrać z kolorystyką ścian, mebli oraz drzwi wewnętrznych. Żaluzje aluminiowe są odporne na szkodliwe działanie wody i różnego typu zanieczyszczenia – świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o wysokim stopniu wilgotności.

Żaluzje drewniane to propozycja dla miłośników stylu klasycznego. Podkreślą ciepły i przytulny charakter Twojego wnętrza, a jednocześnie będą stanowić w pełni funkcjonalny element wyposażenia.

Verticale, czyli żaluzje pionowe

Nowoczesne budownictwo często charakteryzuje się dużymi, przeszklonymi ścianami, których zadaniem jest dostarczenie wnętrzom jak największej ilości naturalnego światła. W przypadku takich powierzchni szklanych doskonale sprawdzą się oferowane przez nas żaluzje pionowe – verticale. Tego typu żaluzje montowane są do sufitu lub ściany. Długość lameli może być zróżnicowana w obrębie całego elementu żaluzji, co pozwala na ich zastosowanie w pomieszczeniach o nieregularnych kształtach, na przykład na poddaszu. Ze względu na często spore rozmiary verticali mogą być one sterowane w sposób elektroniczny.

Jakie zalety mają żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe w Wyszkowie, które sprzedajemy w naszej ofercie, to produkty, które powstały z lameli przystosowanych do kontaktu z warunkami panującymi na zewnątrz. Pokryte specjalnym lakierem wyróżniają się zwiększoną wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych – deszczu, promieniowania UV. Listwy mają różnorodne kształty – litery „C”, „S” czy „Z”, a także zróżnicowaną szerokość (w zależności od wielkości okna).

Takie żaluzje zabezpieczają wnętrze przed nadmiernym przegrzaniem pomieszczenia. Lamele odbijają promienie słoneczne, zanim zdążą dotrzeć do wnętrza. Obniżają jednocześnie temperaturę we wnętrzu nawet o wartość kilku stopni. Dlatego za pomocą żaluzji fasadowych można zmniejszyć koszty związane z eksploatacją klimatyzacji. Użytkownik może również dowolnie regulować stopień zacienienia w pokoju – ręcznie lub za pomocą pilota. W efekcie kontroluje ilość promieni słonecznych, które przedostają się do pomieszczenia.

Bardzo dużą zaletą wynikającą z zastosowania żaluzji fasadowych jest też to, że wyglądają nowocześnie i pomagają zachować pełną prywatność mieszkańcom. Bez problemu można je uchylić w razie potrzeby, aby wpuścić trochę promieni słonecznych, jednocześnie sprawiając, że spojrzenia przechodniów lub sąsiadów nie zobaczą tego, co dzieje się we wnętrzu domu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Mont Bud w Wyszkowie, gdzie oferujemy najwyższej jakości żaluzje fasadowe. Świadczymy również kompleksowe usługi doradcze, aby pomóc w doborze odpowiednich produktów. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem!