Żaluzje Wyszków


W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne typy żaluzji, które możesz dopasować do swoich wnętrz pod względem kolorystyki i stylu. Chętnie pomożemy i doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju żaluzji. Proponujemy kompleksową obsługę obejmującą również montaż żaluzji na terenie Wyszkowa i całego województwa mazowieckiego.

Żaluzje poziome – aluminiowe lub drewniane

Oferujemy żaluzje wykonane z aluminium, ale także z drewna. Niewątpliwą zaletą żaluzji aluminiowych jest ich bogata kolorystyka oraz wzornictwo. Dzięki temu bez problemu wybierzesz żaluzje, które będą współgrać z kolorystyką ścian, mebli oraz drzwi wewnętrznych. Żaluzje aluminiowe są odporne na szkodliwe działanie wody i różnego typu zanieczyszczenia – świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o wysokim stopniu wilgotności.

Żaluzje drewniane to propozycja dla miłośników stylu klasycznego. Podkreślą ciepły i przytulny charakter Twojego wnętrza, a jednocześnie będą stanowić w pełni funkcjonalny element wyposażenia.

Verticale, czyli żaluzje pionowe

Nowoczesne budownictwo często charakteryzuje się dużymi, przeszklonymi ścianami, których zadaniem jest dostarczenie wnętrzom jak największej ilości naturalnego światła. W przypadku takich powierzchni szklanych doskonale sprawdzą się oferowane przez nas żaluzje pionowe – verticale. Tego typu żaluzje montowane są do sufitu lub ściany. Długość lameli może być zróżnicowana w obrębie całego elementu żaluzji, co pozwala na ich zastosowanie w pomieszczeniach o nieregularnych kształtach, na przykład na poddaszu. Ze względu na często spore rozmiary verticali mogą być one sterowane w sposób elektroniczny.