Okna PCV – renomowani producenci


okna
Okna są szczególnym elementem architektonicznym – łączą ze światem, a równocześnie przed nim chronią, dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej.
Dlatego planując wymianę okien, warto zwracać uwagę na oferty renomowanych producentów. Wstawienie stolarki okiennej to usługa, którą zleca się raz na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Nie warto zatem godzić się na kompromisy w kwestii jakości. Dobrze dobrane, odpowiednio zainstalowane okna PCV, drewniane czy aluminiowe zagwarantują Ci:

  • wysoką izolacyjność, czyli niższe rachunki za ogrzewanie,
  • komfort użytkowania,
  • doskonały wygląd.

Nasza oferta to okna od renomowanych producentów. Masz zatem pewność, że wybierasz sprawdzone, dopracowane w każdym calu rozwiązania. Przykładem są okna Vetrex, które możesz zamówić w wielu wariantach. Możesz wybrać standardową wersję rozwierno-uchylną lub zdecydować się na system przesuwny – w zależności od tego, czego dokładnie potrzebujesz. Jeśli nie wiesz, na jakie okna PCV, drewniane czy aluminiowe się zdecydować – jesteśmy po to, by pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję.

Stolarka okienna dla wymagających

Indywidualne upodobania, gust, styl i architektura domu, klimat i warunki techniczne to czynniki, które decydują o tym, jakie okna warto wybrać. Aby spełnić różnorodne wymagania naszych klientów, oferujemy nie tylko okna aluminiowe i PCV o doskonałych walorach wizualnych w postaci atrakcyjnego wzornictwa. Znajdziesz tu także ukryte wewnątrz profili rozwiązania techniczne pozwalające zwiększyć trwałość, sztywność i izolację akustyczną okien, a zarazem zmniejszyć koszty ogrzewania.
Jeśli szukasz wysokiej klasy okien PCV, aluminiowych lub drewnianych, przejrzyj naszą ofertę. Przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z wiodącymi firmami wytwarzającymi stolarkę otworową.

Okna Vetrex i inne wysokiej klasy produkty

okna vetrex

Vetrex PCV

Okna Vetrex są produkowane z użyciem zaawansowanych technologii, które pozwalają uzyskać doskonałe parametry izolacyjne. Ich unikalna konstrukcja została opracowana we współpracy ze specjalistami w branży stolarki otworowej, takimi jak Veka i Roto. W naszej ofercie znajdziesz okna Vetrex w wielu różnych wariantach – możesz dobrać rozmiar, kolor, sposób otwierania i wiele, innych cech. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym produkcie, który zostanie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, to z pewnością będzie dobry wybór.
okna adams

AdamS PCV

Linia produktów PASSIV-LINE, którą stworzyła firma AdamS, jest przeznaczona do domów energooszczędnych i pasywnych. Kupując okna tego typu, możesz mieć więc pewność, że wybierasz rozwiązanie najbardziej energooszczędne z dostępnych na rynku.
Okna PCV tego typu będą doskonałym wyborem dla osób, dla których kluczową rolę odgrywa termoizolacyjność. To dobre rozwiązanie do domów energooszczędnych, ale sprawdzi się wszędzie – szczególnie jeśli chcesz minimalizować wydatki związane z ogrzewaniem.

okna alumic

Alumic

Firma Alumic, której produktów jesteśmy dystrybutorem, zajmuje się produkcją różnego typu stolarki aluminiowej. Dostarcza nie tylko wysokiej klasy okna, ale także inne elementy, takie jak ściany działowe czy witryny.
Aluminium jest materiałem, który bardzo dobrze sprawdza się w tworzeniu takich elementów. Cechuje się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną, a także podatnością na kształtowanie, co pozwala uzyskać dowolnego typu produkty o wielu zastosowaniach. W oknach aluminiowych można stosować różnego typu wypełnienia, które jeszcze bardziej poprawiają ich parametry.
Do wyboru masz zatem wiele nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią Ci komfort codziennego użytkowania. Sprawdź naszą ofertę.