Okna AdamS PVC


Okna-Passiv-line-ULTRA-300x225

Passive-line ULTRA uzyskał współczynnik przewodnictwa cieplnego dla okna referencyjnego Uw=0,7(W/m²K) co oznacza, że jest produktem o rewelacyjnych parametrach termoizolacyjnych. W dobie drożejącej energii na rynku krajowym i światowym doskonale wpisuje się w ideę ograniczenia jej strat i jednocześnie niweluje wydatki domowe na ogrzewanie.

Okna-Passiv-line-PLUS-1-300x225

Passive-line PLUS – to produkt adresowany do tych klientów, którzy poza doskonałą szczelnością szukają wybitnie dobrych parametrów energooszczędnych, Okna Passive-line PLUS są połączeniem idealnej przegrody eliminującej straty energii cieplnej z jednocześnie podwyższonymi parametrami dźwiękochłonnymi. Poza tym to produkt, który wyróżnia się znacznie na rynku świetną relacją ceny do swoich parametrów. Technologie zastosowane przy produkcji tego okna spełniają oczekiwania każdego klienta ceniącego połączenia nowoczesnej techniki z klasyczną linnią.

Ideal 8000 – produkt bazujący na systemie Aluplast 8000 są połączeniem klasycznego stylu znanego z okien drewnianych oraz ponadprzeciętnych parametrów izolacyjnych. Okna wyposażone standardowo w trzyszybowy pakiet o bardzo dobrym współczynniku Ug=0,5 W/m²K i doskonałe okucia Sigenia Titan mogą bez problemu konkurować z każdym produktem w tej klasie. Zastosowanie trzech uszczelek gwarantuje szczelność oraz podniesioną dźwiękochłonność okien. Rozwiązania te adresowane są szczególnie do budynków energooszczędnych z nowoczesną linią. Istotny jest również fakt, że okna z tej linii są dostępne w rozsądnych cenach, co tym bardziej zwiększa atrakcyjność tego produktu.

veka-sl-82-300x226

Veka SL 82 to okna skierowane do najbardziej wymagających i poszukujących trwałych rozwiązań klientów. Profil Veka SL 82 produkowany jest w klasie A (grubość ścianek zewnętrznych minimum 2,8mm), w siedmiokomorowej zabudowie ościeżnicy i sześciokomorowej zabudowie skrzydła. Odpowiednio dobrane i zastosowane kształtowniki zbrojenia ze stali pozwalają na budowę wysokogabarytowych okien odpowiadających obecnym trendom architektonicznym. Standardowo wyposażyliśmy okna w tym systemie w dwukomorowy pakiet szybowy (trzy szyby) o współczynniku Ug=0,5Wm²/K. Dodatkowym atutem w budowie tego okna jest układ trzech uszczelek, który doskonale izoluje użytkownika od hałasu, wilgoci i zimna. Nowoczesne wzornictwo będzie świetnie prezentowało się w kolorach antracytowym i bazaltowym. Natomiast, gdy zastosujemy okleiny drewnopodobne doskonale też zespoli się z architekturą  bardziej tradycyjnych domów.

Invest7000-300x225

AS PLUS Energooszczędne okna serii Aluplast Ideal 7000, o głębokości zabudowy profili 85 mm. Uzyskanie doskonałych parametrów cieplnych możliwe jest również dzięki poszerzeniu w tej serii okien wrębu szybowego, co pozwala na stosowanie energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm. Okno referencyjne o wymiarach 1230 x 1480 mm AS PLUS przy zastosowaniu pakietu szybowego Ug=0,5W/m²K osiąga współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący Uw = 0,79 W/m²K.

veka-pf-70-300x226

Veka PF 70 W tym typie okna stosujemy najnowocześniejsze rozwiązanie okuciowe – Siegenia Tytan AF. W standardzie okucie to posiada obrotowe, samonastawne rolki KoPiBo, zmniejszające opory jakie odczuwamy na klamce podczas zamykania okna do minimum oraz podnośnik skrzydła dbający o prawidłowe wprowadzanie skrzydła w ościeżnicę ( przy oknach RU) i mikro wentylację. W ramach dodatkowego wyposażenia możemy do tego okna zastosować PAKIET BEZPIECZEŃSTWA- w którego skład wchodzą od 2 do 4 zaczepów antywyważeniowych i klamka Hoppe Secustic co w efekcie spowoduje zdecydowane utrudnienia podczas prób ewentualnego włamania do budynku. Klasyczne i proste linie w optyce tego okna nadają mu ponadczasowy wygląd, a bogata kolorystyka zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta klientów.

Okna-PCV-Aluplast-AS-4000-Classic-300x226

Aluplast AS 4000  to produkt , który dowodzi że to co klasyczne może być modne, nowoczesne i praktyczne. Dodatkowym atutem jest dobry stosunek ceny do użyteczności okien, bezproblemowa eksploatacja i dobry wygląd przez wiele lat.
Okno jest stworzone na bazie profilu Ideal 4000 (Aluplast) o szerokości 70 mm. Pięciokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.