Okna Adams – Radzymin


Okna Adams w Radzyminie, które oferujemy to produkty łączące ze sobą design i funkcjonalność. Powstają ze szlachetnego oraz ekologicznego surowca, nadając budynkowi niepowtarzalnego uroku. To wyjątkowo szczelna stolarka, która wyróżnia się parametrami wpływającymi na poprawę komfortu termicznego wewnątrz budynku. Zakup naszych ciepłych okien jest więc inwestycją, która bardzo szybko zwróci się, generując duże oszczędności w wydatkach na ogrzewaniu na wiele lat.

Jakie zalety mają okna Adams?

Okna Adams to przede wszystkim estetyczny wygląd, który stanowi ozdobę każdego wnętrza. Naturalna barwa tego materiału świetnie komponuje się z każdą aranżacją i stylem wykończenia pomieszczenia. Poza tym rama wykonana z drewna wykazuje się dużą sztywnością i wytrzymałością. Mogą więc być wykonywane w dużych formatach bez obaw o ich odkształcenia czy utratę właściwości.

Każde okno Adams może zostać wzbogacone również dodatkowymi funkcjami – np. antywłamaniowymi. W ramach z PCV można umieścić szyby standardowej grubości oraz te o podwyższonej izolacji akustycznej, energooszczędne czy lustrzane. Stolarka Adams poza walorami estetycznymi wykazuje się także wysokim poziomem plastyczności, dlatego bez problemu można ją przemalować czy lakierować.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Mont Bud z siedzibą w Radzyminie, gdzie sprzedajemy solidne okna Adams. To produkty pochodzące od uznanych marek, które dbają o każdy detal stolarki. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem w naszej ofercie! Kompleksowo podchodzimy do każdej powierzonej sprawy, traktując naszych Klientów indywidualnie.