Okna Adams – Wyszków


Okna Adams w Wyszkowie, które sprzedajemy w naszej firmie, powstają z naturalnego materiału, który gwarantuje wysokie właściwości izolacyjne. Takie okna mają niską rozszerzalność termiczną i wysoką trwałość. Ekologiczny surowiec, z jakiego powstały, jest równocześnie trwały i solidny. Takie okna będą doskonałą inwestycją, która nie straci wartości po latach, ale podniesie prestiż nieruchomości oraz zapewni większy komfort użytkowania budynku przez wiele lat. Nawet mimo upływu czasu, każde z naszych okien zachowa efektowny wygląd i będzie sprawnie funkcjonować.

Czy okna Adams są energooszczędne?

Stolarka z naszej oferty zapewnia użytkownikom komfortową temperaturę w domu, zmniejszy zużycie prądu oraz obniży koszty ogrzewania. Naszym Klientom oferujemy energooszczędną stolarkę, która wpływa na tańszą eksploatację domu. Wyróżnia je konstrukcja zmniejszająca straty energii cieplnej budynku. Decydując się na zakup okien z naszej oferty, można wybierać spośród różnych wariantów drewna – dębu, sosny itd.

O zaklasyfikowaniu okien Adams jako energooszczędne, decyduje ich współczynnik przenikalności cieplnej UW. Wartość ta informuje o tym, jaka ilość ciepła przepływa przez pojedynczy metr kwadratowy okna w środowisku o różnych temperaturach na zewnątrz i wewnątrz. Minimalny wskaźnik tego parametru powinien wynosić 0,9 W/m2K, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić cieplejsze okna (im niższy współczynnik, tym lepiej!). W naszej ofercie mamy wyłącznie najlepsze konstrukcje, które nie powodują dużych strat ciepła. Przyczyniają się do poprawy energooszczędności inwestycji i wymiernych korzyści finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą okien Adams, jakie sprzedajemy w naszej firmie Mont Bud z siedzibą w Wyszkowie. Proponujemy kompleksowe wsparcie w doborze najlepszej stolarki okiennej. Zapewniamy jednocześnie sprawdzone konstrukcje, które zachowają swoje właściwości przez wiele lat.