Okna PCV – Radzymin


Okna PCV z Radzymina, które mamy w swojej ofercie, to produkty wyróżniające się wysoką trwałością oraz odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki zwiększonej izolacyjności termicznej oraz akustycznej taka stolarka zabezpiecza przed stratami energii oraz hałasem docierającym z zewnątrz. Produkty te powstają ze specjalnych profili, które umożliwiają praktycznie niewidoczne połączenia naroży.

Jakie okna PCV oferujemy?

W naszej ofercie mamy okna PCV pochodzące od uznanych producentów. Proponujemy m.in. stolarkę:

  • Vetrex – okna powstają z zastosowaniem zaawansowanych, nowoczesnych technologii. Dzięki temu umożliwiają uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjnych. Unikalna konstrukcja stolarki powstała we współpracy ze specjalistami z branży szeroko rozumianej stolarki otworowej. Proponujemy również modele premium z innowacyjnymi pakietami szybowymi,
  • AdamS – stolarka przeznaczona do domów energooszczędnych oraz pasywnych. Wybierając takie okna, można mieć pewność, że pozwolą zredukować straty ciepła. w profilach zamiast wzmocnień producent zastosował termoplastyczne wkładki ze wzmocnieniem z włókna szklanego. Wypełnienie komór pianką poliuretanową pozwoliło z kolei uzyskać najlepsze na rynku pakiety szybowe!

W naszej firmie Mont Bud w Radzyminie proponujemy solidne okna wykonane z PCV. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, dzięki którym Klienci dobiorą stolarkę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i wymaganiami. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą stolarki PCV w naszym asortymencie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego preferencje.