Okna wewnętrzne Wyszków


Nie każde pomieszczenie może zostać wyposażone w okno zewnętrzne. Małe kuchnie w kawalerkach, pomieszczenia gospodarcze czy też łazienki często są rozmieszczone w taki sposób, że żadna z ich ścian nie jest ścianą zewnętrzną. Problem braku okna we wnętrzu pojawia się również w przypadku podziału większego pomieszczenia na dwa mniejsze. Brak okna zewnętrznego powoduje nie tylko utrudnienie w dostępie do światła naturalnego, ale także problemy z wentylacją. W takich sytuacjach bardzo dobrym pomysłem jest zastosowanie okien wewnętrznych.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wyboru, zakupu oraz montażu okien wewnętrznych. Odwiedź nasz salon, który znajduje się w Wyszkowie i rozjaśnij swoje ciemne wnętrza.

Rodzaje okien wewnętrznych

W zależności od możliwości i potrzeb możesz wybrać okno wewnętrzne zamontowane na stałe lub z funkcją otwierania się. Okno może otwierać się w sposób tradycyjny – na oścież, w trybie uchylnym lub przesuwnym. Oferujemy różnego typu oszklenia. Jeśli nie chcesz, aby okno było przezroczyste, możemy zaproponować Ci szkło mleczne lub lustro weneckie. Możliwość wyboru koloru ram, rozmiaru czy kształtu okna wewnętrznego zamontowanego między pomieszczeniami sprawi, że okno to będzie również elementem dekoracyjnym wnętrza.